Yhteystiedot

 
A-Kiinteistöcontrol Oy
Markulantie 3
20300 Turku
y-1058586-6
p. 0400 966 111 arkisin 8.00-16.00
muina aikoina Hälytyspalvelu 044 556 1116
info@vahinkopalvelu.com
 
 
 

toimitusjohtaja
Niina Heikkilä 0400 352 002
niina.heikkila@vahinkopalvelu.com

yrittäjä                                                                                                                                                      
Aki Kauppinen 0400 521 966
C-4546-24-09 ; KOKO™
aki.kauppinen@vahinkopalvelu.com

työnjohtaja, kartoittaja
Juha-Matti Kangas 040 718 5571
C-4545-24-09 KOKO™
juha.kangas@vahinkopalvelu.com

työnjohtaja
Antti Ranki 044 556 1117
antti.ranki@vahinkopalvelu.com

työnjohtaja, kartoittaja
Tuomas Konsala 044 556 1132
C-9740-24-13
tuomas.konsala@vahinkopalvelu.com
Tuomas Konsala opintovapaalla 31.12.2019 saakka

toimistosihteeri
Sonja Silvander 044 556 1112
sonja.silvander@vahinkopalvelu.com

KARTOITUKSET,
KOSTEUSMITTAUKSET JA NÄYTTEIDEN OTOT

kartoittaja, kuivausasennukset
Jyrki Lähteenmäki 040 556 1032
C-9955-24-13
jyrki.lahteenmaki@vahinkopalvelu.com

kartoittaja, kuivausasennukset
Samuli Pitkänen 050 449 9476
C-22398-24-16
samuli.pitkanen@vahinkopalvelu.com

kartoittaja, kuivausasennukset
Voitto Pitkänen 044 556 1124
C-24986-24-19
voitto.pitkanen@vahinkopalvelu.com

​​​​​​​kuivausasennukset
Jere Ahokari 040 146 8698
​​​​​​​jere.ahokari@vahinkopalvelu.com

 

KIINTEISTÖHUOLTO     

työnjohtaja
Arto Koivuniemi 0400 532 137
arto.koivuniemi@kiintnet.info

huoltomies
Timo Rannikko 0400 823 881

​​​​​​​huoltomies
Jari Nyman 044 556 1118
jari.nyman@kiintnet.info

 

Verkkolaskuosoitteemme           003710585866
Y-tunnuksemme                           1058586-6
Verkkolaskuoperaattorimme      OpusCapita Solutions Oy
Operaattorin välittäjätunnus      E204503
Sähköpostilaskutusosoite           akiinteistocontrol.FI.P.131769-2@docinbound.com

 

 

Yhteistyössä:

Airduo Oy
Airon Oy
ASTQ Supply House Oy
Huoltoliike Tuominen Oy
Kaiku HR
Kone-Rent Oy
Mattoliike Sepri Oy
Sähkö-MAX oy
Yritys

Yritys

A-Kiinteistöcontrol Oy palveluksessasi
Sertifikaatit

Sertifikaatit

Olemme sertifioitu yhteistyökumppani.
Facebook

Facebook

Olemme facebookissa.
A-Kiinteistöcontrol Oy
Markulantie 3
20300 Turku
Puh 0400 966 111
Y-tunnus: 1058586-6
Tietosuojalauseke
ISO9001 ISO9001 ISO9001