Ota yhteyttä

A-Kiinteistöcontrol Oy

Vahinkojen varalle, rakentamisen tarpeeseen ja kiinteistön hoitoon – A-Kiinteistö­control yrityksesi palveluksessa Varsinais-Suomessa! Pyydä palvelua, jolle tarvitset ykkösluokan toteutuksen. 

Y-tunnus: 1058586-6

Markulantie 3
20300 Turku
info@vahinkopalvelu.com

Arkisin klo 8.00–16.00 Vaihteen numero 0400 966 111
Muina aikoina päivystys 24 h 044 556 1116

Verkkolasku­tiedot

Verkkolaskuosoite:003710585866
Verkkolaskuoperaattori:Apix Messaging Oy
Y-tunnus: 1058586-6
OVT-tunnus:003710585866

Huomioittehan mikäli teillä on käytössä jokin seuraavista operaattoreista: Danske Bank Oyj, Handelsbanken, paikallisosuuspankit tai säästöpankit tulee teidän käyttää Apixin verkkolaskuosoitteenamme seuraavaa osoitetta:

Verkolaskuosoite: 003723327487
Operaattoritunnus: DABAFIHH

Niina Heikkilä
toimitusjohtaja
0400 352 002
niina.heikkila@vahinko­palvelu.com

Antti Ranki
työpäällikkö
044 556 1117
antti.ranki@vahinko­palvelu.com

Pasi Alanen
työnjohtaja
040 146 8607
pasi.alanen@vahinkopalvelu.com

Satu Savolainen
toimistosihteeri
044 556 1112
satu.savolainen@vahin­kopalvelu.com

Kartoitukset, kosteusmittaukset ja näytteiden otot

Toni Östlund
työnjohtaja
040 718 0994
toni.ostlund@vahinkopalvelu.com

Jyrki Lähteenmäki
kartoittaja, kuivausasennukset
040 556 1032
jyrki.lahteenmaki@vahin­kopalvelu.com
C-9955-24-13

Samuli Pitkänen
kartoittaja, kuivausasennukset
050 449 9476
samuli.pitkanen@va­hinkopalvelu.com
C-22398-24-16

Kalle Savolainen
kartoittaja, kuivausasennukset, lämpökamerakuvaukset
040 246 9787
kalle.savolainen@vahinkopalvelu.com

Jere Ahokari
LVI-työt / kuivausasennukset
040 146 8698
jere.ahokari@vahin­kopalvelu.com

Kiinteistöhuolto

Juuso Javanainen
työnjohtaja
040 053 2137
juuso.javanainen@vahinkopalvelu.com

Joonas Koli
huoltomies
044 556 1131
joonas.koli@vahinkopalvelu.com

Petri Hallenberg
huoltomies
044 556 3005
petri.hallenberg@vahinkopalvelu.com

Kari Palmunen
huoltomies
041 317 2538
kari.palmunen@vahinkopalvelu.com

 

 

 

 

Jätä yhteydenottopyyntö

Vahinko­palvelun päivystys 24 h 044 556 1116